Galvenā Vecrīga

Piedāvāju krievu valodas nodarbības pandēmijas laikā attālināti, kā arī nodarbības angļu valodā

bērniem - arī attālināti. Ir pieredze darbā ar bērniem. 

I offer Russian lessons remotely during the pandemic, in addition - for children - English lessons.

I have experience of working with children. 

Предлагаю уроки русского языка в период пандемии удаленно, кроме того - для детей -

уроки английского языка. Есть опыт работы с детьми.  


Je propose des cours de russe à distance lors d'une pandémie, en plus - pour les enfants - des cours d'anglais. J'ai de l'expérience avec les enfants. 


Pandēmijas laikā  ekskursijas nenotiek. 
В период пандемии экскурсии не проводятся. 
There are no excursions during the pandemic.
Vecrīga

 

(ekskursija kājām)


Ekskursijas garums : 3 stundas.

 

Senākā Rīgas daļa - Vecrīga aizņem nelieli platību. No nelielas ostas un ciemata Daugavas pietekas Rīdzenes upes krastā gadsimtu gaitā Rīga izveidojas par bagātu un varenu tirdzniecības pilsētu, pilntiesīgu Hanzas savienības locekli. To sekmēja izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis tirdzniecības ceļu krustojumā. Gadsimtu gaitā pilsēta auga ceļot gan preču noliktavas, gan dzīvojamās namus un baznīcas. Vecrīgā nelielā platībā sastopamas dažādāko arhitektūras stilu celtnes.

Līdz 19.gs. vidum pilsētu apjoza nocietinājumi, jo Rīga bija ne tikai tirdzniecības pilsēta, bet arī cietoksnis. Pilsētu no vienas puses ielenc Daugava un no trijām pusēm - pilsētas kanāls. Pēc nocietinājumu nojaukšanas strauji sākās celtniecībā, sāka veidoties jaunākā Rīgas daļa.

Latvijas galvaspilsētas Rīgas „sirdi” - Vecrīgu rotā Rīgas Doms, Sv. Pētera baznīca, atjaunotie pēc II pasaules kara Rātsnams, Melngalvju nams, Lielā Ģilde un Mazā Ģilde un citi skaistie nami, baznīcas un Rīgas pils. Ar nelieliem kuģīšiem un laivām ir iespēja vizināties pa kanālu un Daugavu vērojot pilsētas panorāmu.